Costa Esmeralda Departamento Para 6 Personas Sobre El Golf
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Basen Ogrzewany basen | Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Rekreacja Kort tenisowy Pole golfowe Jazda konna Windsurfing Wędkowanie | Spa i relaks Solarium | Posiłki/Napoje Restauracja Bar/ Poczekalnia |
Apartament Costa Esmeralda Departamento Para 6 Personas Sobre El Golf Pinamar o powierzchni 85 m² oferuje możliwość podziwiania zachodu słońca nad brzegiem jeziora, położonym w 950 metrach. Apartament oferuje solarium oraz zapewnia dostęp do kortu tenisowego.
Parador Punta Norte jest około 25 min piechotą od 2-pokojowego apartamentu. Goście mogą cieszyć się bezpośrednim dostępem do prywatnej plaży.
Obiekt noclegowy z widokiem na ogród dysponuje balkonem, miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją. Apartament Costa Esmeralda Departamento Para 6 Personas Sobre El Golf oferuje bidet i prysznic, zapewniając komfort gości. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.
Apartament zapewnia gościom wygodę korzystania z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak aneks kuchenny i jadalnia i jadalnia na świeżym powietrzu. Obiekt oferuje centrum fitness oraz zajęcia sportowe, takie jak windsurfing i Wędkarstwo. Ten apartament wyposażony jest w basen.
- Lokalne atrakcje
- Parador Punta Norte2 km
- Lotniska
- Lotnisko Villa Gesell37 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Parking
- Sejf depozytowy
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Prywatna plaża
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
- Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar przekąskowy
- Bar/ Poczekalnia
- Stół na świeżym powietrzu
- Stoły piknikowe
- Obiady na wynos
- Specjalne menu dietetyczne
Usługi rekreacyjne
- Ogrzewany basen
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Kasyno
- Klub nocny
- Rozrywka
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Solarium
- Centrum fitness
- Windsurfing
- Jazda konna
- Kort tenisowy
- Kręgle
- Pole golfowe
- Wędkowanie
Usługi
- Obsługa porządkowa
- Wynajem samochodów
- Pralnia
- Pralnia chemiczna
- Sklepy/ usługi komercyjne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Kącik dzienny
- Taras
- Meble ogrodowe
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Plac zabaw dla dzieci
- Klub dziecięcy
- Podłoga z dywanem
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w apartamencie Costa Esmeralda Departamento Para 6 Personas Sobre El Golf?
Na miejscu Goście apartamentu Costa Esmeralda Departamento Para 6 Personas Sobre El Golf mogą zrelaksować się korzystając z solarium. - ❓
Czy apartament Costa Esmeralda Departamento Para 6 Personas Sobre El Golf obejmuje kuchnię?
Tak, apartament Costa Esmeralda Departamento Para 6 Personas Sobre El Golf oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy apartament Costa Esmeralda Departamento Para 6 Personas Sobre El Golf ma basen?
Apartament Costa Esmeralda Departamento Para 6 Personas Sobre El Golf dysponuje basenem.